Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Summit Northrup (Jr), Clermont Northeastern District VOA 16:41.00
2. Noah Bunting (So), Clermont Northeastern Sbaac 17:07.00
3. Caleb Ware (Jr), Western Brown Unioto 17:08.00
4. Josh Healey (Fr), Goshen SBAAC League @ Goshen 17:28.00
5. Colton O’Hara (Jr), Western Brown SBAAC 17:33.00
6. Brady Jenkins (Sr), New Richmond S.B.A.A.C 17:46.00
7. Aiden Bryant (So), Goshen SBAAC League @ Goshen 17:48.00
8. Garrett Stoffer (So), Wilmington R & I Black Bellbrook Invitational 17:49.90
9. Josh Andrews (Sr), Wilmington SBAAC League meet 17:51.17
10. Mark Mason (Jr), Goshen SBAAC League @ Goshen 17:53.00
11. Jesse Sallmen (So), Goshen SBAAC League @ Goshen 18:09.00
12. Tyler Preston (Sr), Wilmington SBAAC League Meet 18:22.30
13. Clayton Hodge (Jr), Clermont Northeastern SBAAC 18:27.00
14. Mason Williams (So), Georgetown SBAAC Championships 18:34.95
15. Nicholas Garrido (Sr), Western Brown SBAAC 18:37.00
16. Dominic Hannah (Fr), Batavia Goshen 18:46.00
17. Jack Glenn (Sr), New Richmond S.B.A.A.C 18:47.00
18. Logan Crooks (Jr), New Richmond District 18:48.00
19. Ben Howard (Jr), New Richmond District 18:50.00
20. Justin Arnold (Jr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 18:50.05
21. Jacob Ryan (Fr), Clinton Massie Yellow Springs 18:52.00
22. Jack Fite (So), Western Brown SBAAC 19:04.00
23. Aiden McGinnis (So), Georgetown SBAAC Championships 19:04.07
24. Travis Jenkins (Fr), New Richmond S.B.A.A.C 19:06.00
24. Dylan Jones (So), Goshen SBAAC League @ Goshen 19:06.00
26. Mathew crawford (Fr), Clermont Northeastern Sbaac 19:08.00
27. Brett Bandow (Jr), Blanchester Bethel Tate XC Invitational 19:08.03
28. Jacob Faught (Fr), Georgetown SBAAC Championships 19:09.26
29. Carson Gooch (Fr), New Richmond S.B.A.A.C 19:27.00
30. Ethan Thomas (Sr), Georgetown SBAAC Championships 19:27.76
31. Wyatt Sexton (Jr), Western Brown SBAAC 19:35.00
32. Bryce Hensley (Jr), Clinton Massie Little Miami 19:39.00
33. Griffin Ross (Jr), New Richmond S.B.A.A.C 19:46.00
34. Logan Owens (Jr), Georgetown SBAAC Championships 19:47.06
35. Nick Musselman (Jr), Blanchester Bethel Tate XC Invitational 19:47.85
36. Christian Conner (So), Batavia Lebanon 19:52.00
37. Isaiah Walriven (Jr), New Richmond S.B.A.A.C 19:55.00
38. Isaiah Lewis (Jr), Batavia Indian Lake 19:56.00
39. Jackson Aker (Fr), Western Brown SBAAC 19:57.00
40. Noah Geggie (So), Wilmington SBAAC League meet 20:01.76
41. grayson moore (Fr), Clermont Northeastern SBAAC 20:02.00
42. Brandon Carrington (Jr), Georgetown SBAAC Championships 20:02.99
43. Corbin Daniels (Fr), Goshen SBAAC League @ Goshen 20:04.00
44. Zachary Vest (Jr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 20:08.96
45. Nick Filla (Sr), Batavia Bethel 20:11.00
46. Caleb Jones (Fr), Georgetown SBAAC Championships 20:12.19
47. Oliver McDermott (Fr), Wilmington SBAAC League meet 20:13.29
48. Seth Patterson (Jr), Clermont Northeastern SBAAC 20:18.00
49. Isaac Rankin (Jr), Georgetown SBAAC Championships 20:19.71
50. Tyler Greenawalt (Sr), Goshen SBAAC League @ Goshen 20:24.00
51. Coen Lucas (Jr), Western Brown Milford Inv. 20:26.00
52. Ben Todd (Sr), Western Brown SBAAC 20:27.00
53. Trevor Ellis (Fr), Georgetown Princeton Invitational 20:32.76
54. Preston Clark (Sr), Batavia Indian Lake 20:37.00
55. Dylan Arnold (Fr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 20:45.06
56. Nathan Balzhiser (Jr), Georgetown SBAAC Championships 20:46.77
57. Brandon Royse (So), Batavia Indian Lake 20:48.00
58. ethan sandlin (Fr), Clermont Northeastern SBAAC 20:52.00
59. Noah McCann (Sr), Georgetown SBAAC Championships 20:53.82
60. Drew Wyss (Fr), Blanchester Bethel Tate XC Invitational 20:55.27
61. Tony Wilens-Mabry (Jr), Wilmington SBAAC League Meet 21:01.88
62. Nathan Baker (Jr), Felicity-Franklin Bethel Invitational 21:02.00
63. Robey Baumgardner (Jr), Georgetown SBAAC Championships 21:18.85
64. Luke Donley (Fr), New Richmond Bethel Invitational 21:21.00
65. nick studer (Fr), Clermont Northeastern SBAAC 21:22.00
66. Luke Bronson (Fr), Western Brown SBAAC 21:25.00
66. Blake Howard (So), New Richmond Bethel Invitational 21:25.00
68. Ian Schwettman (Sr), Felicity-Franklin Bethel Invitational 21:26.00
69. Henry Gipson (Fr), Batavia Lebanon 21:30.00
70. Kentin Nichols (Jr), Clermont Northeastern West union 21:37.00
71. Hunter Busam (Jr), Clermont Northeastern Bethel 21:38.00
72. Collin Hunsnicker (Fr), Batavia Indian Lake 21:40.00
73. Dakotah Crocker (Jr), Georgetown SBAAC Championships 21:53.85
74. Nick Craig (Sr), Clermont Northeastern SBAAC 22:02.00
75. Conner Walters (Fr), Wilmington Eaton Invitational 22:03.60
76. Isaac Graham (Fr), New Richmond S.B.A.A.C 22:05.00
77. Clayton Caldwell (So), Georgetown Princeton Invitational 22:09.53
78. Daniel Dacey (Fr), Batavia Indian Lake 22:20.00
78. Payton McMillan (Fr), Batavia Bethel 22:20.00
80. Brandon Walters (Jr), Wilmington SBAAC League meet 22:21.14
81. Michael Horn (Jr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 22:21.96
82. Hayden Beiting (Fr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 22:48.97
83. Ethan Daniel (Sr), New Richmond S.B.A.A.C 22:50.00
84. pete schuler (Fr), Clermont Northeastern SBAAC 22:53.00
85. Van Frye (Jr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 22:58.93
86. Luke Dunning (So), New Richmond St. Xavier Invitational 23:17.00
87. Brenden Bogli (Jr), New Richmond Bethel Invitational 23:23.00
88. Quade Wainscott (So), Goshen Bethel 23:35.00
89. Dexter Beam (So), Batavia Indian Lake 23:39.00
90. Brent Thoroughman (So), Western Brown SBAAC 23:53.00
91. Kody Becker (Jr), Clermont Northeastern Sbaac 24:00.00
92. Owen Boone (Jr), Batavia Lebanon 24:14.00
93. Matthew Barber (Fr), Western Brown Unioto 24:15.00
94. Peyton Keniston (So), Wilmington Goshen Invitational 24:30.00
95. Jacob Edwards (Sr), Goshen SBAAC League @ Goshen 24:40.00
96. Nick Gates (Fr), East Clinton Unioto Invitational 24:40.59
97. Benjamin Blake (Sr), Wilmington Eaton Invitational 24:42.40
98. Nick Boberschmidt (Sr), Goshen Bethel 24:45.00
98. Liam Smith (So), Goshen SBAAC League @ Goshen 24:45.00
100. Lucas Fragazzi (Jr), Felicity-Franklin Goshen Invitational 24:52.00
101. Lex Frye (So), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 25:09.07
102. Matthew Johns (So), Felicity-Franklin Goshen Invitational 25:22.00
103. Nathan Combs (Jr), Batavia Bethel 25:36.00
104. Matthew Hammer (So), New Richmond St. Xavier Invitational 25:53.00
105. Abdus Rehmani (Fr), Batavia Lebanon 25:54.00
106. Evan Louderback (Jr), Felicity-Franklin Felicity Invitational 26:23.00
107. Travis Smith (Jr), Clinton Massie Yellow Springs 26:44.00
108. Aiden Walker (Fr), East Clinton Unioto Invitational 26:46.47
109. Alex Koehler (Fr), New Richmond S.B.A.A.C 26:59.00
110. Garrett Pinger (Jr), Felicity-Franklin Bethel Invitational 27:06.00
111. Ian Marsh (Fr), Batavia Goshen 28:57.00
112. David Bartolin (So), Felicity-Franklin Bethel Invitational 30:36.00