Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Natalie Rice (Fr), Western Brown SBAAC 19:18.00
2. Sophie Huffman (So), Wilmington SBAAC League Meet 20:13.32
3. Hadley Jones (Fr), Western Brown Milford Inv. 20:15.00
4. Avery Vance (Fr), Western Brown SBAAC 20:29.00
5. Paige Abbinante (Jr), Western Brown Milford Inv. 20:50.00
6. Savannah Faught (Jr), Georgetown Bethel XC Invite 21:05.19
7. Morgan Cravens (Sr), Batavia Bethel 21:16.00
8. Madilyn Brausch (Fr), Wilmington Goshen Invitational 21:33.30
9. Carah Anteck (Jr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 21:47.20
10. Jewels Davis (So), Western Brown Milford Inv. 21:58.00
11. Abbey Puckett (Sr), Clermont Northeastern West union 22:23.00
12. Raven Woods (Jr), Western Brown SBAAC 22:53.00
13. Caitlyn Sweet (Jr), Georgetown SBAAC Championships 23:11.95
14. Molly Seabaugh (Fr), East Clinton Unioto Invitational 23:19.99
15. Ashlyn Jetter (Fr), Western Brown SBAAC 23:39.00
16. Zoey Eichenlaub (So), Clermont Northeastern West union 23:40.00
17. Ellie Arkus (Jr), New Richmond S.B.A.A.C 23:42.00
18. lucy sullivan (Fr), Clermont Northeastern ripley 23:43.00
19. Emma Muterspaw (Sr), Clinton Massie Little Miami 23:48.00
20. julia patterson (Fr), Clermont Northeastern SBAAC 23:50.00
21. Brooke Donley (Jr), New Richmond S.B.A.A.C 23:55.00
22. Bre Large (Sr), Western Brown SBAAC 24:06.00
23. Kaylyn Deaton (Fr), East Clinton Ohio Classic 24:18.00
24. Grace Brown (Sr), Batavia Indian Lake 24:24.00
25. Cami Banfield (Sr), New Richmond District 24:30.00
26. Emma Damewood (So), Blanchester Bethel Tate XC Invitational 24:31.91
27. Ainsley Zimmerman (So), New Richmond District 24:40.00
28. Karlye Gilpin (So), New Richmond District 24:57.00
29. Alivia Alexander (So), Batavia Indian Lake 25:18.00
30. Jayde Schnarrenberg (So), Felicity-Franklin Goshen Invitational 25:21.00
31. Madison Silvers (Fr), Western Brown SBAAC 25:29.00
32. Aubrey Stevens (Fr), Blanchester Georgetown Invitational 25:32.00
33. Ema Jones (Fr), New Richmond District 25:41.00
34. Lyla Nieter (Fr), New Richmond S.B.A.A.C 25:43.00
35. Isabella Fite (So), Western Brown SBAAC 25:57.00
36. Grace Burrows (Sr), Georgetown SBAAC Championships 26:09.14
37. Olivia Henson (So), Georgetown Bethel XC Invite 26:29.62
38. Kailyn Mason (Fr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 26:33.30
39. Nancy Hastings (Jr), Georgetown SBAAC Championships 26:41.00
40. Taylor Beasley (So), Clermont Northeastern West nion 26:59.00
40. Lily Boerger (Fr), Batavia Indian Lake 26:59.00
40. Eva Shephard (So), New Richmond S.B.A.A.C 26:59.00
43. Hannah Lewin (Sr), New Richmond S.B.A.A.C 27:04.00
44. Olivia Waits (Sr), Georgetown SBAAC Championships 27:21.27
45. Taylor Ostendorf (Fr), Batavia Indian Lake 27:23.00
46. Hollie Daniel (Sr), Clermont Northeastern SBAAC 27:51.00
47. Amara Wlotzko (Jr), Batavia Bethel 27:55.00
48. Raven Schnarrenberg (Sr), Felicity-Franklin Goshen Invitational 28:14.00
49. Karlie Klump (Jr), Georgetown Bethel XC Invite 28:14.76
50. Elizabeth Cooper (Fr), Georgetown SBAAC Championships 28:15.28
51. amber averwater (Jr), Clermont Northeastern West union 28:59.00
52. Christy Mathews (Fr), Goshen SBAAC League @ Goshen 29:03.00
53. Shannon O'Boyle (Sr), Wilmington Little Miami Invitational 29:18.90
54. Kendra Stagnaro (Fr), Batavia Lebanon 29:20.00
55. Gracie Bailey (So), New Richmond St. Xavier Invitational 29:35.00
56. Haylee Farber (Fr), Batavia Indian Lake 31:01.00
57. Kenton Deaton (Jr), East Clinton SBAAC Cross Country Championships 31:03.72
58. Ashleigh Burgess (So), Goshen SBAAC League @ Goshen 31:08.00
59. Alice Clair (So), Wilmington Goshen Invitational 33:57.50